Anders Zorn, "Mot strömmen"
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), Mot strömmen - Against the Current, signerad Zorn samt signerad och daterad 1919 i trycket, etsning, 11,3 x 16,4 cm.
LITTERATUR: Asplund 288, Hjert & Hjert 289, ZG 288,
Gulnader
480473
2017-10-15