Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Dunkelt hörn - A dark corner, 1903, signerad Zorn, etsning, ca 20x15 cm,

LITTERATUR: Hjert & Hjert 239, Asplund 175

Gulnader

480476

2017-10-15