Matta Märta Måås-Fjetterström

Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, matta, flossa, rombformad dekor, signerad AB MMF, ca 190x90 cm

Bruksslitage, mindre kantskador

480477

2017-08-30