Paraplyställ Japan

Paraplyställ Japan
Paraplyställ Japan
Paraplyställ Japan
Paraplyställ Japan
Paraplyställ Japan
Paraplyställ Japan
Paraplyställ Japan
Paraplyställ Japan

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, porslin, Japan, 1900-tal, dekor i blått av fåglar och blommor, höjd ca 61,5, diameter 21,5 cm

Sprickor, slitage

480482

2017-09-01