Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Yttersta skären - Seaward Skerries, 1913, signerad Zorn, etsning, ca 18x25 cm,

LITTERATUR: Asplund 256, Hjert & Hjert 265, ZG 256

Gulnader

480483

2017-10-15