Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Yttersta skären - Seaward Skerries, 1913, signerad Zorn, etsning, ca 18x25 cm,
LITTERATUR: Asplund 256, Hjert & Hjert 265, ZG 256
Gulnader
480483
2017-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här