Sven Ernkvist oljemålning

Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN ERNKVIST (1891-1978): Stockholm, signerad och daterad S. Ernkvist 1954, olja på pannå, ca 37x49 cm

480491

2017-08-30