Josefin Nisbeth

Josefin Nisbeth
Josefin Nisbeth
Josefin Nisbeth
Josefin Nisbeth

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOSEFIN NISBETH (1840-1927): Pojke vid spisen, otydligt signerad, olja på pannå, ca 23x17 cm

480494

2017-08-30