John Jon And oljemålning

John Jon And oljemålning
John Jon And oljemålning
John Jon And oljemålning
John Jon And oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): "Inbjudan", signerad och daterad Jon And 1936, original till inbjudningskort till operamaskeraden i Stockholm 1936, blandteknik, ca 77x67 cm

480498

2017-08-30