Bord med klaff
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD med klaff, England, 1900-talets mitt, fanerade med mahogny, fotavslut i form av lejontassar i brons, 2 lådor i sarg, höjd ca 72, 187x60, vardera klaff 25 cm
Skiva med ytskador, slitage
480516
2017-08-30