Coca Cola maskin

Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin
Coca Cola maskin

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

COCA COLA MASKIN, troligen 1960-talets senare del, producerad i Italien, höjd ca 164, 79x58 cm

slitage

480533

2017-09-06