Fåtölj Louis Xv

Fåtölj Louis Xv
Fåtölj Louis Xv
Fåtölj Louis Xv
Fåtölj Louis Xv
Fåtölj Louis Xv
Fåtölj Louis Xv
Fåtölj Louis Xv
Fåtölj Louis Xv

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1700-tal, Louis XV, skuren dekor, bronser och bemålad, sitthöjd ca 40 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Maskstugnet, skador, lagningar

480552

2017-08-30