Karmfåtöljer Gripsholmsmodell

Karmfåtöljer Gripsholmsmodell
Karmfåtöljer Gripsholmsmodell
Karmfåtöljer Gripsholmsmodell
Karmfåtöljer Gripsholmsmodell
Karmfåtöljer Gripsholmsmodell
Karmfåtöljer Gripsholmsmodell
Karmfåtöljer Gripsholmsmodell
Karmfåtöljer Gripsholmsmodell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, sk Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft, betsade, lösa plymåer i brun plysch, höjd ca 87, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

480565

2017-08-31