Ljusstakar silver Norge

Ljusstakar silver Norge
Ljusstakar silver Norge
Ljusstakar silver Norge
Ljusstakar silver Norge
Ljusstakar silver Norge
Ljusstakar silver Norge
Ljusstakar silver Norge
Ljusstakar silver Norge
Ljusstakar silver Norge
Ljusstakar silver Norge

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets mitt, rokokostil, Norge, svenska importstämplar, höjd ca 22 cm

Fylld botten

480566

2017-08-30