Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MODELLSKEPP, 1990-tal, Regalskeppet Vasa, längd 183 höjd ca 132 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
480568
2017-08-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner