Modellskepp Vasa

Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MODELLSKEPP, 1990-tal, Regalskeppet Vasa, längd 183 höjd ca 132 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

480568

2017-08-31