Klubbat för:
22 000 SEK
6 000 SEK
TRÅGSOFFA, gustaviansk, omkring 1800, skuren dekor, bemålad och bronserad, längd ca158 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Renoverad, slitage, möjligen senare tråg
480572
2017-08-30