Sekretär 1700-tal
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1700-tal, bemålad, beslag i mässing, 5 lådor, snedklaff med bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 97, 91x39 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Renoverad, nyckel saknas, beslag till klaff saknas
480575
2017-08-30