Bord gustaviansk stil
2017-08-30
480586
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal, skuren dekor, vitmålad och bronserad dekor, höjd 73, 55x38 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Slitage