Pall 1900-talets början

Pall 1900-talets början
Pall 1900-talets början
Pall 1900-talets början
Pall 1900-talets början
Pall 1900-talets början
Pall 1900-talets början

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL, 1900-talets början, för industri, underrede i lackerad metall, sits i stavlimmad björk, höj- och sänkbar

Slitage

480591

2017-08-31