Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MISTLUR, "Tyfon", 1900-talets mitt, signerad Kockums Verkstad, Malmö, Rydbergs patent, mässing med stativ i rödlackerat, höjd 56 cm
Proveniens: Nykvarns pappersbruk
Visst slitage
480611
2017-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här