Kornischer

Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORNISCHER, 5 st, 18/1900-tal, förgyllda, längd 152-158 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Skador

480616

2017-08-30