Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SIDENTYG, 8 rullar, figuralt motiv i flerfärger, bredd 38-80 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Zustandsbeschreibung
Skador, ej genomgånget
480617
2017-08-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner