Sidentyg

Sidentyg
Sidentyg
Sidentyg
Sidentyg
Sidentyg
Sidentyg
Sidentyg
Sidentyg
Sidentyg
Sidentyg

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SIDENTYG, 8 rullar, figuralt motiv i flerfärger, bredd 38-80 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Zustandsbeschreibung

Skador, ej genomgånget

480617

2017-08-30