Piedistaler

Piedistaler
Piedistaler
Piedistaler
Piedistaler
Piedistaler
Piedistaler
Piedistaler
Piedistaler

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-tal, betsade, spiralvridna, höjd ca 132 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, sprickor, skador

480627

2017-08-30