Golvur 1800-tal Norrbotten

Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten
Golvur 1800-tal Norrbotten

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, Norrbotten, skuren dekor av bl.a. bandflätta, gråmålad med bronserad dekor, höjd ca 210 cm, lod, pendel, nyckel finns

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Möjligen kortat,/ saknar list, saknar dörrglas

480632

2017-08-30