Kakelugnsplatta

Kakelugnsplatta
Kakelugnsplatta
Kakelugnsplatta
Kakelugnsplatta
Kakelugnsplatta
Kakelugnsplatta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAKELUGNSPLATTA, 18/1900-tal efter äldre förlagga, ca 32,5x26 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage

480642

2017-08-31