Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, SKÅLFAT, 2 st., Italien, Murano, 1900-tal, skålens höjd 27, skålfatets ca 28x23 cm
Nagg
480644
2017-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här