Skål Murano

Skål Murano
Skål Murano
Skål Murano
Skål Murano
Skål Murano
Skål Murano
Skål Murano
Skål Murano
Skål Murano
Skål Murano

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, SKÅLFAT, 2 st., Italien, Murano, 1900-tal, skålens höjd 27, skålfatets ca 28x23 cm

Nagg

480644

2017-08-31