Form Operakällaren

Form Operakällaren
Form Operakällaren
Form Operakällaren
Form Operakällaren
Form Operakällaren
Form Operakällaren
Form Operakällaren
Form Operakällaren

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

FORM, koppar, märkt Operakällaren 28, höjd 18 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, bucklor

480647

2017-08-31