Akrivskåp

Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets början, svartmålat, invändigt rött, utskjutbar hyllor, höjd 127,5, 63x60 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, skador

480657

2017-08-31