Däckstolar 1900-talets slut

Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÄCKSTOLAR, 2 st, 1900-talets slut, märkt Covent Garden, längd ca 196 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, saknar gummi på hjulen

480660

2017-08-31