Mikael Åström snusdosa

Mikael Åström snusdosa
Mikael Åström snusdosa
Mikael Åström snusdosa
Mikael Åström snusdosa
Mikael Åström snusdosa
Mikael Åström snusdosa
Mikael Åström snusdosa
Mikael Åström snusdosa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKAEL ÅSTRÖM, snusdosa, silver och snäckskal, Stockholm sent 1700-tal

Lagning samt skada på snäckskalet

480661

2017-08-31