Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIKAEL ÅSTRÖM, snusdosa, silver och snäckskal, Stockholm sent 1700-tal
Lagning samt skada på snäckskalet
480661
2017-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här