Borstar skål bägare silver

Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver
Borstar skål bägare silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORSTAR, 2 st., Arvid Lander, längd 26 cm, 1960, SKÅL, på fot, importstämplar, BÄGARE, 1 par, silver, "Skål för nya tider", vikt exkl. borstar ca 268 g

Gravyr, visst slitage

480677

2017-08-31