Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALF OLSSON (född 1925), komposition med figur, signerad Alf 72, olja på duk, ca 60x72 cm
Duken med skador, repor/färgbortfall/trycksdador
480738
2017-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här