Distler öppen tourer

Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DISTLER ÖPPEN TOURER, 1920-tal, lackerad plåt i rött med detaljer i svart, grå ekrade hjul helt i plåt, litograferad förare, urverk, styrning via ratt, längd ca 31 cm

Obetydliga bättringar troligen från fabrik, någon enstaka "fästläpp" lös, obetydliga skador

480753

2017-09-02