Distler öppen tourer
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DISTLER ÖPPEN TOURER, 1920-tal, lackerad plåt i rött med detaljer i svart, grå ekrade hjul helt i plåt, litograferad förare, urverk, styrning via ratt, längd ca 31 cm
Obetydliga bättringar troligen från fabrik, någon enstaka "fästläpp" lös, obetydliga skador
480753
2017-09-02