Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR BERGQVIST (1903-1995): Kvinna i fönster, signerad och daterad G Bergqvist -45, olja på duk, ca 73x54 cm
Zustandsbeschreibung
480755
2017-09-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner