Gallerfat 1700-tal Kina

Gallerfat 1700-tal Kina
Gallerfat 1700-tal Kina
Gallerfat 1700-tal Kina
Gallerfat 1700-tal Kina
Gallerfat 1700-tal Kina
Gallerfat 1700-tal Kina
Gallerfat 1700-tal Kina
Gallerfat 1700-tal Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GALLERFAT, 1 par, porslin, Kina, sen Qianlong (1736-1795), dekor i centrum av monogram i emaljfärger samt guld, diameter ca 24 cm

En med lagning, slitage

480761

2017-08-31