Sven Erik Jansson Oljemålning

Sven Erik Jansson Oljemålning
Sven Erik Jansson Oljemålning
Sven Erik Jansson Oljemålning
Sven Erik Jansson Oljemålning
Sven Erik Jansson Oljemålning
Sven Erik Jansson Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): "Tennforsen", signerad och daterad Sven Erik Jansson 1959, olja på duk, ca 81x116 cm, ej ramad

Fläckar, hål i duken, slitage, ej ramad

480767

2017-08-31