Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BENNO ARZT (född 1941): "Höstdag", signerad och daterad Benno Arzt 013, akryl på duk, ca 70x80 cm
480782
2017-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här