Leksaker

Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

LEKSAKER, 5 st., 1900-tal, bestående av: björn i cowboyutstyrsel, med nyckel, märkt Made in Japan, groda, märkt Schuco Made in US zone Germany, gris, märkt Schuco Made in Germany, mus med unge samt en björn, 2 lösa nycklar medföljer

Slitage och skador, ej funktionstestade.

480785

2017-09-05