Leksaker
Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
LEKSAKER, 5 st., 1900-tal, bestående av: björn i cowboyutstyrsel, med nyckel, märkt Made in Japan, groda, märkt Schuco Made in US zone Germany, gris, märkt Schuco Made in Germany, mus med unge samt en björn, 2 lösa nycklar medföljer
Slitage och skador, ej funktionstestade.
480785
2017-09-05