Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, mässing, svart lackerad metall samt trä, höjd inkl. skärm 143 cm

Slitage

480788

2017-09-04