Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SKÅP, 1960-tal, fanerad med teak, ben i betsad bok, invänidigt med hyllor och lådor, höjd ca 126, 88x40 cm, nyckel finns
Slitage, märken
480798
2017-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här