Skåp 1960-tal

Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKÅP, 1960-tal, fanerad med teak, ben i betsad bok, invänidigt med hyllor och lådor, höjd ca 126, 88x40 cm, nyckel finns

Slitage, märken

480798

2017-08-31