Ramar 1800-tal senempire

Ramar 1800-tal senempire
Ramar 1800-tal senempire
Ramar 1800-tal senempire
Ramar 1800-tal senempire
Ramar 1800-tal senempire
Ramar 1800-tal senempire
Ramar 1800-tal senempire
Ramar 1800-tal senempire

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 1 par, 1800-tal, senempire, förgyllda, rammått 50x41,5, motivmått 37,5x29,5 cm

480809

2017-08-31