Ulla Waller oljemålning

Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULLA WALLER (född 1916): "Pråmar, Paris", signerad Waller, olja på duk, ca 46x66 cm

480820

2017-09-01