Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Utan titel", signerad och daterad Mortensen 8-IV-91, collage, ca 76x58 cm.
480827
2017-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här