Richard Mortensen collage

Richard Mortensen collage
Richard Mortensen collage
Richard Mortensen collage
Richard Mortensen collage

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Utan titel", signerad och daterad Mortensen 8-IV-91, collage, ca 76x58 cm.

480827

2017-09-01