Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
JOSEF SCHIBLI (född 1925): "Kulturfragment 3", färglitografi, signerad, numrerad 13/175, ca 65x49 cm
Zustandsbeschreibung
480829
2017-09-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner