Orobr cabriolet

Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet
Orobr cabriolet

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OROBR CABRIOLET, 1910-20-tal, öppen bil med vindruta, litigraferad och lackerad plåt, sprilfjäderverk, ställbara framhjul, hjul helt i plåt, längd ca 16 cm

Förare saknas, skador, urverket något defekt

480840

2017-09-04