Jambiya

Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMBIYA, med fäste i ben, balja och beslag i silver signerade och daterade 1322 (=1904), längd 41cm

480851

2017-09-24