Skåp industri

Skåp industri
Skåp industri
Skåp industri
Skåp industri
Skåp industri
Skåp industri

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 155x50 cm

Visst slitage

480868

2017-09-01