Skåp furu 1800-tal
Vollendet
2017-09-01
480881
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SKÅP, furu, 1800-talets andra hälft, spegeldörr med 7 bakomliggande lådor, dragknoppar i svärtat trä, ljusgrå bemålning, höjd ca 76, 72x39 cm
Lås samt nyckel saknas, senare bemålning