Ljusstakar senbarock mässing

Ljusstakar senbarock mässing
Ljusstakar senbarock mässing
Ljusstakar senbarock mässing
Ljusstakar senbarock mässing
Ljusstakar senbarock mässing
Ljusstakar senbarock mässing

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 3 st., 17/1800-tal, senbarock resp sengustaviansk, mässing samt tenn, höjd ca 12-20 cm

Fläckar, repor, åldersrelaterat slitage, senare ljusmanschett

480884

2017-09-04