Salongsgrupp 1800-tal

Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal
Salongsgrupp 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA, 6 STOLAR, TABURETT, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, bemålade och förgyllda, soffans längd 120, sitthöjd ca 44-45 cm

Torrsprickor, slitage

480885

2017-09-01