Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA, 6 STOLAR, TABURETT, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, bemålade och förgyllda, soffans längd 120, sitthöjd ca 44-45 cm
Torrsprickor, slitage
480885
2017-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här